Zapowiedź meczów: TLU Kala-Izolacje Toruń – UKS NOWA ŁÓDŹ

Po kilku miesiącach oczekiwania, wreszcie wracamy! UKS Nowa zagra pierwszy ligowy mecz w tym sezonie. Rywalem będzie znana nam dość dobrze drużyna z Torunia. Mecze zagramy na wyjeździe właśnie w Toruniu: w piątek o 20.00 oraz w sobotę o 9.30.

Źródło: Fanpage TLU Toruń

W szeregach naszej drużyny doszło do kilku znaczących zmian. Z klubu odeszli zawodnicy wypożyczeni – Bartek Kalinowski, Adam Szczęsny oraz Kacper Gałązka. Po raz pierwszy od kilku lat nie zagra z nami jeden z zawodników, który mimo, że grał na wypożyczeniu był kimś więcej niż graczem na „chwilę”. Kacper Tyczkowski oficjalnie zakończył przygodę z naszym klubem i musimy radzić sobie już bez Niego. Zabraknie także graczy, którzy byli od pierwszych chwil tej drużyny – Macieja Pełki oraz Michała Powroźnika, którzy aktualnie wstrzymali karierę. Mimo to, mamy nadzieję, że jeszcze wybiegną w naszym trykocie na boisko. Co do wzmocnień – „piątki” wzmocnił junior, utalentowany Tomek Smakowski. Ma On za sobą już debiut w Łódź Cup, gdzie zaprezentował się dużo lepiej niż od Niego oczekiwano. Co do bramkarzy – pierwszym pozostaje Patryk Przybylski. Za Nim jednak robi się ciekawiej, ponieważ na grę u nas zdecydował się Karol Ankutowicz (dotychczas występował w Politechnice Wrocławskiej). Zawodnicy którzy wrócili po przerwie do drużyny to Patryk Szadkowski, a także Alexander Chaus oraz Sebastian Stański (dwaj ostatni nie znaleźli się w składzie meczowym). Jak widać trochę się zmieniło, co mamy nadzieję tylko poprawi jakość gry oraz uzyskiwane wyniki.

Mecz z zeszłego sezonu juniorów starszych z Łodzi oraz Torunia

Na temat gry ekipy z Torunia wiemy tyle, że jest to solidna drużyna. Mierzyliśmy się już nie raz i zawsze były to mecze na styku, emocjonujące do ostatniej minuty. Pozostaje nam tylko czekać na pierwszy gwizdek i na własnej skórze przekonać się, czy gra Torunia uległa znaczącej zmianie po ostatnim sezonie. Warto przypomnieć, że podczas turnieju ŁÓDŹ CUP rozgrywanym we wrześniu, mimo naszego prowadzenia 3:0 mecz zakończył się wynikiem 3:3. Mamy nadzieję, że tym razem będzie równie emocjonująco. Was prosimy o trzymanie kciuków i sprawdzanie wyników na stronie Polskiego Związku Unihokeja (http://pzunihokeja.pl/). NOWA!

 

Mecz z zeszłego sezonu juniorów starszych z Łodzi oraz Torunia

 

 

 

Napisz komentarz

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com