Najlepszy sklep ze sprzętem sportowym, czyli SportWins

Z wielką radością przedstawiamy nowego sponsora naszej drużyny: SportWins!

Facebook: https://www.facebook.com/SportWins8/?fref=ts

To firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów sportowych: od butów, przez sprzęt do unihokeja, sprzęt fitness, koszulki sportowe czy termiczne do ściągaczy czy stabilizatorów. Dodatkowo sklep posiada również możliwość projektowania odzieży (dresów, bluz czy koszulek) na trening czy strojów meczowych. Znajdziesz tam wszystko czego mógłbyś potrzebować do uprawiania sportu.

Bardzo miło nam ogłosić rozpoczęcie współpracy z SportWins, a Was możemy tylko zaprosić do zapoznania się z ofertą, którą znajdziecie w galerii zdjęć sklepu na facebooku (link podany wyżej), poznania się z właścicielami (bardzo fachowa i miła pomoc) i kupowania rzeczy, które pomogą Wam w osiąganiu sukcesu.

 

Napisz komentarz

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com