Łódź „SportWins” Cup 2017

Źródło: UKS Nowa Łódź

Licencja Creative Commons

17 Czerwca 2017 roku odbędzie się łódzki ogólnopolski turniej „SportWins” Cup 2017.

Zawody odbędą się tradycyjnie na klubowym parkiecie UKS Nowej w hali  Anilany Łódź przy ulicy Sobolowej 1.

Finansowanie:

Każdy zgłoszony zespół zoobowiązany jest do zapłaty wpisowego o wysokości – 50 PLN (wpisowe należy to przelać na rachunek bankowy organizatora, który zostanie podany po zaakceptowaniu zgłoszenia.)

Uczestnicy:

Do zawodów mogą zgłaszać się wszystkie chętne drużyny, w których zawodnicy urodzili się w roku 2002 oraz młodsi. Każdy ze zgłoszonych jest zoobowiaząny do posiadania legitymacji szkolnej lub innego dokumenty, który potwierdzi datę urodzenia graczy.

Zgłoszenia:

Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail uksnowa@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie 31 maja 2017 roku. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 796-083-282 lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nagrody i wyróżnienia:

Pierwsze trzy zespoły otrzymają puchary, medale oraz dyplomy. Wszystkie pozostałe drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w imprezie. Podczas wydarzenia poprowadzona zostanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca oraz najlepszą szóstkę zawodów (bramkarz, dwóch, obrońców, środkowy, oraz dwóch napastników.)

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy Nowa Łódź

Sklep ze sprzętem sportowym „SportWins”

Napisz komentarz

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com