Koniec przygody Kacpra Tyczkowskiego w Nowej

Dziękujemy Kacper! Tylko to pozostaje nam powiedzieć. Po około 3 latach gry oficjalnie odchodzi od nas Kacper Tyczkowski.

 

Tyczka pojawił się na początku przygody UKSu z juniorem starszym. Pierwszym meczem był sparing z ULKS Olimpią Łochów. Dość mocno zestresowany, pewny jednak swoich interwencji oraz umiejętności Kacper badał jak się z nami gra. Każdy kolejny mecz to coraz większe zgranie suwalskiego zawodnika z juniorami, co później zaowocowało grą w seniorze.

Obrońca, czasem środkowy po mniej więcej roku czasu nie miał niczego co odróżniało by go od graczy z dłuższym doświadczeniem w Nowej. Co do samego doświadczenia Kacper nigdy nie narzekał na grę w jednym klubie – w ciągu swojej kariery zakładał trykoty takich drużyn jak Nowa, Jedynka Orzysz, Orły Suwałki czy Pionier Tychy. Niestety, jak wspominaliśmy Kacper nie jest w stanie grać z nami dłużej, pozostawiając pewną pustkę i na boisku, oraz poza Nim. I tak samo jak już powiedzieliśmy wcześniej wypada nam napisać jedno: Kacper, dziękujemy! Zawsze będziesz jednym z nas! NOWA!

Kacper z jego wychowankami w Orłach Suwałki

Napisz komentarz

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com